ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Чиновників звільнятимуть за увагу до підприємців

Занадто часті необгрунтовані перевірки підприємців контролюючими органами – це загроза національній безпеці України. До такого висновку прийшов віце-прем’єр Сергій Тігіпко і заявив, що найближчим часом керівництво країни розробить систему заходів з обмеження можливостей проведення необгрунтованих перевірок підприємців.

За інформацією Сергія Тігіпка, занадто часті перевірки вже замучили вітчизняний малий та середній бізнес. Дії чиновників стають небезпечними для держави. Найближчим часом влада має намір провести закриті опитування підприємців щодо того, які контролюючі орган найбільш корумповані і більше інших зловживають своїми повноваженнями. У відношенні керівників органів влади, які потраплять у верхні списки підприємницького антирейтингу, будуть зроблені кадрові висновки.

Дані анкетування, зібране серед підприємців, за словами Сергій Тігіпко, отримають статус конфіденційної інформації. З цієї причини підприємці зможуть поскаржитися саме на тих контролерів, які докучають їм найбільше.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами