ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon На ув’язнених держава витрачає 6 гривень на день

У Київській області утримання 1 людину в СІЗО обходиться державі в середньому в 200 гривень на місяць. За інформацією начальника управління пенітенціарної служби України в Києві та Київській області, генерал-майора Олександра Сайко, на утримання вже засуджених ув’язнених держава витрачає в 3 рази більше – в середньому 600 гривень на місяць.

У Білоцерківській колонії, за інформацією Олександра Сайко, утримання обходиться в 640 гривень в місяць, В Бучанській – 1050 гривень, Березанської – 409 гривень, Кагарлицької – 589 гривень, Бориспільській – 950 гривень, Ірпінському ісправцентре – 460 гривень на місяць. У цю суму входять витрати на харчування та оплату комунальних послуг.

Доходи від виробничої діяльності засуджених, за інформацією Олександра Сайко, надходять до спецфонду бюджету. Ці гроші згодом також використовуються на утримання ув’язнених. Заробляють колонії переважно на виготовленні різних товарів, які мають попит у приватних покупців.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами