ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Бізнес замучений перевірками – Тігіпко

Віце-прем’єр-міністр Сергій Тігіпко вважає, що контролюючі органи приділяють дуже багато часу перевіркам діяльності підприємств в країні. Практика діяльності більшості контролюючих організацій приводить до висновку, що вони на сьогодні просто розперезалися.

За словами Сергія Тігіпка, йому постійно скаржаться підприємці, що кількість перевірок просто зашкалює. На деяких підприємствах працює до семи перевіряючих одночасно, для них навіть місця в офісах підприємств не завжди вистачає. Віце-прем’єр констатував, що контролюючі органи ігнорують розпорядження президента України про проведення не більше однієї перевірки кожного підприємства в рік. Натомість люди в погонах дозволяють собі доїти підприємців кожен день, по черзі відвідуючи ті підприємства, які ще працюють.

Сергій Тігіпко переконаний, що контролери «перетиснули» бізнес. Під час одного з останніх засідань Ради регіонів суворі попередження щодо цього отримали всі силові міністри і генпрокурор.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами