ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Українці бажають злочинцям смертної кари

Research & Branding Group провела опитування українців на предмет того, чи вважають вони, що в Україні потрібно ввести смертну кару. Позитивно на це питання відповіли 57% українців. 9% утрималися від будь-якої відповіді, і лише 34% українців вважають цю міру неприйнятною. Разом з тим, 65% опитаних вважають, що тільки посилення покарань сприятиме зниженню рівня насильства в країні. Серед тих, хто брав участь в опитуванні, знайшлося 27% таких, які з таким твердженням не погодилися. І 8% не змогли визначитися з відповіддю на це питання.

Серед можливих причин зростання насильства в суспільстві 45% респондентів вважають впевненість у своїй некараності, 30% називають бездіяльність правоохоронних органів, 21% респондентів привели причину поганого виховання і низької культури суспільства, і 12% назвали причиною байдужість.

В опитуванні, який проводився з 22 березня по 1 квітня, брали участь 2078 респондентів.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами