ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon МВФ домовився з урядом і Нацбанком

В Україні завершився візит робочої групи місії МВФ, в ході якого представник Міжнародного валютного фонду в Україні Макс Альєр розповів про вимоги, які слід виконати Україна для поновлення кредитування.

Зокрема, актуальним залишається питання підвищення тарифів на газ з механізмом компенсації для малозабезпечених. Другою умовою МВФ хоче бачити газову та енергетичну самостійність України і збільшення оподаткування для багатих українців.

Важливим аспектом, на який акцентував увагу представник МВФ є гнучкий курс гривні і досягнення дефіциту бюджету в 1,8% ВВП на цей рік.

Разом з цим, глава Нацбанку Сергій Арбузов заявив, що зі свого боку Нацбанк зробить усе можливе для Національної валюти. Україні не потрібні гроші, Україні потрібні інвестори, які можуть прийти в Україну. А завдяки МВФ і її оцінки країни, це стане можливим. Відзначив Арбузов в ефірі одного з телеканалів.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами