ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Депутатам не дає спокою ідея загнати людей в ОСББ

У комітеті Верховної Ради вирішили відхилити пропозиції щодо ОСББ і приступити негайно до створення закону, який ініціює президент.

Для цього буде створена спеціальна робоча група при Національній раді з питань створення та забезпечення функціонування ОСББ. На сьогоднішній день процес створення ОСББ визначає Закон «Про об’єднання співвласників багатоквартирних будинків» від 29.11.2001 № 2866-III.

Згідно з соціологічним опитуванням, яке проводив Центр Разумкова, 41% населення поняття не мають, що таке ОСББ, 29% щось чули, але не вникали, і стільки ж приблизно знають, що це таке і для чого потрібно. І ще дуже часто люди плутають ОСББ з ОСН-органами самоорганізації населення, які допомагають вирішувати мешканцям нагальні проблеми мікрорайону. В Україні тільки 5% будинків обслуговують приватні структури, при цьому 67% мешканців незадоволені якістю обслуговування, як приватних, так і державних та комунальних структур .

Зазначимо, нещодавно комітет ВР з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики передав на розгляд до Верховної Ради законопроект № 9702 від 13.01.2012, який передбачає забезпечення житлом вчителів, педагогічних працівників профтехучилищ та вищих навчальних закладів.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами