ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Котирування золота можуть припинити зниження

Очікувана помірно позитивна макроекономічна статистика США може надати підтримку котируванням золота на поточному тижні. Рівнем опору для дорогоцінного металу, за прогнозами аналітиків FOREX CLUB в Україні, може стати значення 1615,0 доларів за трійську унцію.

Так, в США на тижні будуть опубліковані дані з ринку житла, з промислового виробництва та споживчої інфляції за травень, а також протокол останнього засідання ФРС по процентній ставці.

З європейських новин важливими для ринку стануть дані із споживчої інфляції єврозони за квітень, індекс настроїв у діловому середовищі Німеччини від інституту ZEW за травень, а також попередні цифри по ВВП єврозони за перший квартал 2012 року. Очікувана слабка економічна статистика з регіону може чинити тиск на котирування золота. Підтримкою для жовтого металу на поточному тижні буде виступати відмітка 1550,0 доларів за трійську унцію.

Вартість золота за підсумками минулого тижня, як відзначають аналітики, знизилася на 3,82% до 1579,30 доларів за трійську унцію.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами