ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon У Нацбанку обіцяють плавну девальвацію

У тому випадку, якщо на економіку України і курс гривні посилиться зовнішній тиск, Нацбанк готовий провести плавну девальвацію гривні. Про це розповів член ради Нацбанку Юрій Полунєєв.

За його словами, якщо не змінювати курс гривні по відношенню до інших валют, то Україна дуже багато втратить на експорті та конкурентоспроможності.

“Якщо і буде зміна курсу, то вона буде відбуватися не як девальвація, викликана ринковим або спекулятивним тиском, а як керований процес приведення вартості гривні до більш-менш адекватного ринковоої рівноваги”, – заявив Полунєєв.

За його словами, на сьогоднішній день населення вимірює фінансову стабільність за двома показниками: курсу валюти та інфляції, тому на даному етапі ці показники зведені в баланс.

Відзначимо, раніше голова Нацбанку Сергій Арбузов заявляв, що девальвація неминуча вже до осені, але пообіцяв, що вона буде настільки незначною, що населення її навіть непомітить.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами