ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Малозабезпеченим обіцяють допомогти з оплатою комуналки

Підвищення тарифів на послуги ЖКГ буде проходити паралельно з призначенням адресної соціальної допомоги населенню. Керівник Нацкомісії, яка здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, Валерій Саратов заявив, що розробкою механізму призначення допомоги займається Міністерство соцполітики.

Чиновник відзначив, що найбільш проблемною є оплата населенням за тепло. Споживачі платять взимку за тепло та гаряче водопостачання 60% платежів, які вони вносять за комунальні послуги. Це, як визнав Саратов, дійсно велике навантаження на сімейний бюджет. Держава і уряд, за його словами, розглядають дану ситуацію як серйозну проблему, адже громадяни не мають можливості платити такі високі тарифи.

Виходячи із закордонного досвіду, якщо сім’я платить за тепло більше 10% свого бюджету, то держава призначає їй допомогу. Більшість українських домогосподарств, за даними Валерія Саратова, саме таку частку своїх доходів і віддають за тепло і гарячу воду.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами