ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Податкова бере на облік псевдо-чорнобильців

Державна податкова служба почала проводити активні перевірки щодо достовірності отримання громадянами свідоцтв про причетність до Чорнобильської трагедії та правомірності отримання чорнобильських пенсій.

Так, співробітники податкової викрили у Запоріжжі одного з псевдо-чорнобильців, який, підробивши документи, отримав статус ліквідатора наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і за два роки отримав понад 155 тис. грн. незаконної пенсії.

У зв’язку з цим, органи МВС порушили кримінальну справу стосовно громадянина за шахрайство, за статтею 190 ч.3 КК України.

Відзначимо, в Україні на сьогоднішній день налічується близько 20 000 людей, які незаконно одержують чорнобильську пенсію. Крім того, тільки за останніх 4 роки було видано з незрозумілих причин близько 4 тисяч нових чорнобильських посвідчень. Всього ж за останніх 10 років було виявлено 500 людей з підробленими посвідченнями.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами