ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Кияни навчилися економити воду

«Київводоканал» виводить з експлуатації насосні станції та резервуари чистої води, унаслідок істотного зниження споживання водопровідної води в столиці. За даними прес-служби водоканалу, нині середньодобова витрата води в столиці впала до рівня 1964 року.

У 1964 році за офіційними даними в Києві проживало всього 1304000 жителів. Довжина водопровідної мережі становила 903,9 км. Щодоби місто споживало в середньому 675 тис кубометрів води. Аналогічний обсяг споживання води зафіксовано «Кіївводоканалом» на великодні свята – 670 тис кубометрів. Це мінімальний показник за останні 48 років.

За офіційними даними, станом на 1 січня 2012 року, населення столиці становить 2 млн. 814 тис. 258 жителів. За неофіційними даними з урахуванням приїжджих з інших регіонів – до 5 млн осіб. Максимум споживання води в столиці був зафіксований в 1991 році. Після цього даний показник стабільно зменшувався з року в рік.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами