ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Міжміські маршрутки скоро зникнуть

Мінінфрастурктури переконане, що в Україні перевезення пасажирів на відстань понад 150 км має здійснюватися тільки великими пасажирськими автобусами. За словами міністра інфраструктури Бориса Колесникова, возити пасажирів на старих спринтерах, часто переобладнаних з вантажних, його відомство не дозволить.

Міністр повідомив, що пасажироперевізники не зможуть подавати заявку на конкурс на право здійснення своєї діяльності, не вказавши в конкурсних умовах дані про використовувані ними транспортних засобах. Таке рішення прийнято з тієї причини, що багато підприємств виконують вимогу про наявність рухомого складу лише номінально.

Для тих автопідприємств, які вказують у документах одні транспортні засоби, а на ділі використовують інші, міністр запропонував застосовувати адміністративні заходи. Їх будуть мінімум на рік позбавляти права перевезення пасажирів.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами