ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon За кожну дитину будуть віднімати рік до пенсії

У парламенті готують новий законопроект, націлений на стимулювання народжуваності в Україні.

Відповідно до законопроекту, за кожного новонародженого жінка зможе на рік раніше вийти на пенсію. При цьому закон встановлює максимально можливу кількість років для жінок – мінус 10 років для жінок, для чоловіків мінус 4 роки.

Таким чином, чим більше у сім’ї дітей, тим раніше батьки зможуть вийти на заслужений відпочинок.  Жінка, яка народила 5 і більше дітей та має трудовий стаж не менше 15 років, зможе вийти на пенсію в 50 років.

Витрати Пенсійного фонду в зв’язку з законопроектом зростуть на 50 000 гривень. Законопроект може вступити в силу вже з 1 січня 2013 року.

Відзначимо, на розгляді у Верховній Раді також лежить ще неприйнятим один законопроект, який покликаний стимулювати народжуваність і наповнення бюджету. Він полягає в тому, що бездітні чоловіки і жінки старше 30 років, повинні будуть платити 2% податок на бездітність. На думку автора законопроекту, цей дохід принесе в бюджет 800 000 000 щорічно.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами