ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Вивезення сміття подорожчає в два рази

Мінрегіонбуд планує підняти тарифи на вивезення побутових відходів для населення.

Якщо на сьогоднішній день українці платять в середньому 35 гривень за кубометр, то вартість підвищиться принаймні в два рази. Зараз одна людина платить 5 гривень, а буде платити 10 гривень. Це та сума, яку люди можуть собі дозволити заплатити, впевнені в Мінрегіонбуді.

Представники сміттєпереробних компаній вважають, що тарифи на вивезення сміття повинні бути достатніми для того, щоб покрити витрати на на паливо, амортизацію машин і знос устаткування.

Також планується вводити штрафи для тих людей, які не дотримуються правил сортування сміття. При цьому варто відзначити, що навіть при бажанні сортувати сміття, не завжди вистачає спеціальних баків жовтого кольору для твердих відходів.

Відзначимо, щорічно в Україні утворюється близько 13 мільйонів тонн сміття. Боротися з ним мають намір за допомогою сміттєпереробних заводів, які планується будувати за рахунок інвесторів.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами