ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Податкова надала оновлений інтернет-сервіс для підприємців

Державна податкова служба України оновила свій інтернет-сайт. Зокрема, на сайті з’явилися нові корисні розділи. Наприклад, в розділі “Адреси масової реєстрації платників податків” можна ознайомитися з інформацією про ту кількість підприємців, які зареєстровані за однією адресою. Інший, не менш корисний розділ – “Дізнайся більше про свого бізнес-партнера” – допоможе дізнатися інформацію про те, наскільки те чи інше підприємство є благонадійним.

У розділі “Єдина база податкових знань” можна отримати відповіді на 15 тис. питань, які часто задаються. А якщо виникають додаткові питання, з ними допоможе розібратися он-лайн співробітник. Для цього потрібно з ним зв’язатися через розділ “Черговий по країні on-line”.

Наступний розділ «Форум» допоможе підприємцям ділитися досвідом один з одним. Як обіцяють в ДПС, всі пропозиції по роботі служби будуть враховуватися при подальшому оновленні.

У розділі “Електронна звітність” можна завантажити готові бланки для заповнення та подання звітності.

Як стверджують у відомстві, нові зміни на сайті з’являться ще з 1 травня. Зокрема, з’явиться центр сертифікації електронних ключів, коли підприємці зможуть через інтернет спілкуватися із співробітниками податкової. Також новинкою стане електронний кабінет, в якому буде збиратися персональна інформація, наприклад, про заборгованість та стан справ того чи іншого платника податків. А електронну декларацію можна буде заповнити електронним підписом, що дозволить заощадити час на відвідування ДПС.

Крім цього, планується, що сайт об’єднає і всі регіональні 27 сайтів, утворюючи, таким чином, цілий портал.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами