ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Страховиків зобов’яжуть виплачувати жертвам ДТП по 100 тис.

Днями депутати розглянуть законопроект, яким страхові компанії змушені будуть оплачувати не тільки вартість ремонту автомобіля внаслідок ДТП, але й оплачувати лікування чи похорон постраждалої сторони. При цьому компенсації виплачуватимуться навіть без документів та довідок про витрати на лікування.

Як наголошується, мінімальна або стартова виплата потерпілій особі складе 13608 грн. За другу групу інвалідності потерпілий отримає 20412 грн. У разі смерті або першої групи інвалідності гарантована виплата становитиме 40824 грн.

Крім цього, родичі загиблого зможуть отримати компенсацію у розмірі 12 зарплатних мінімумів. Загальна сума, яку зможуть виплатити страховики, не перевищить 100 тис. гривень.

На сьогоднішній день, щоб отримати гроші на лікування від страховиків, потрібно надати довідки, але, оскільки, лікування у нас вважається безкоштовним, то дістати такі довідки складно. З прийняттям нового закону, про це не потрібно буде турбуватися, достатньо буде надати документ про проходження лікування. Страховик буде зобов’язаний оплатити кожен день лікування в розмірі 37,8 грн. щодня протягом 120 днів. Якщо витрати, заявлені постраждалою стороною, перевищують зазначену суму, то страховик зобов’язаний їх покрити повністю.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами