ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Рівненщина: бюджетним установам «затягнуть паски»

У Рівненській області готуються до максимальної економії бюджетних коштів. Досягти ефекту облдержадміністрація планує за рахунок зменшення споживання енергоресурсів і ефективного менеджменту.

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації керівників зобов’язали до 1 березня 2012 року підготувати конкретні пропозиції.

У 2011 році, дотримуючись розробленої стратегії розвитку, медичним установам області, вдалося заощадити 22 млн. грн. За рахунок впровадження обласної, районних та міських програм енергозбереження в 2011 році в області заощадили в цілому 48 тис. т умовного палива.

Цього року очікують конкретних пропозицій від інших «бюджетних» управлінь обласної державної адміністрації, райдержадміністрацій, ряду міських виконавчих рад.

Можливо, на Рівненщині буде менше і святкових заходів. В обласному бюджеті на ці цілі на 50% скоротили фінансування. Таким же чином рекомендують зробити й на місцевому рівні.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами