ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon «Газпром» спійманий на брехні

Влада країн Євросоюзу не вірить заявам “Газпрому” про несанкціонований відбір Україною газу, що призначався західноєвропейським споживачам. Подібні заяви, за інформацією агентства УНІАН, чий співробітник отримав коментар у високопоставленого європейського дипломата, який побажав залишитися неназваним, спростовуються більш ранньою інформацією самого «Газпрому».

Під час наступу аномально низьких морозів російський постачальник газу, за даними дипломата, попередив західноєвропейських контрагентів про можливе зниження обсягів відправлення газу. Така необхідність у росіян виникла у зв’язку з необхідністю забезпечити, перш за все, внутрішніх споживачів необхідною кількістю палива.

Таким чином, країни Євросоюзу знали про певні технічні складнощі, з якими зіткнувся «Газпром», ще до початку газового скандалу з Україною.

У політичних колах країн ЄС заяву Олексія Міллера про несанкціонований відбір Україною газу вважають спробою представити компанію «Газпром» в хорошому світлі, щоб зберегти на Заході імідж надійного постачальника газу. Крім того, подібні пояснення перебоїв з постачанням на руку лобістам будівництва альтернативних маршрутів газопостачання Європи.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами