ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Відмова “Газпрому” від української ГТС прем’єра не лякає

У разі спорудження газопроводу «Південний потік» і перекидання на цей маршрут тих обсягів російського газу, які транзитує в даний час Україна, вітчизняна ГТС не залишиться без діла. Прем’єр-міністр Микола Азаров заявив, що буде тільки радий, якщо російській стороні вдасться вирішити всі свої проблеми з поставками газу до Євросоюзу.

Орієнтовна вартість проекту нового газопроводу, за даними глави українського уряду, складає близько 20 млрд. євро. Якщо у Росії є стільки вільних коштів і в неї вирішені вже всі соціальні проблеми – вона звичайно ж може використовувати настільки значну суму на прокладку альтернативних газопроводів.

Проте, до того моменту, поки даний проект буде реалізований, пройде немало часу і невідомо як зміниться ситуація.

Микола Азаров закликав не драматизувати події навколо газового питання у взаєминах України і Росії і не нагнітати ситуацію заявами про будівництво нових газопроводів. Українська сторона завжди бажала успіху російським партнерам у реалізації подібних проектів, при цьому вітчизняна ГТС, в разі необхідності, завжди буде готова прийняти газ для поставки в країни Євросоюзу на вигідних для всіх сторін умовах.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами