ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Нинішнім можновладцям дозволили правити до смерті

Верховна Рада зняла обмеження за віком в 65 років для чиновників, що входять в урядову верхівку. Завдяки такому рішенню народних депутатів, нинішній глава уряду Миколи Азаров, якому в 2012 році виповнюється 65 років, зможе зберегти свою посаду.

Крім глави уряду, у складі Кабміну працює ще один високопоставлений пенсіонер – міністр регіонального розвитку і ЖКГ Анатолій Близнюк, який народився в 1948 році. В Адміністрації президента заступником голови трудиться Станіслав Скубашевський, який народився в 1949 році.

Його одноліток – глава апарату Верховної ради Валентин Зайчук. Всі вони отримали можливість продовжити своє перебування в коридорах влади.

У парламенті готується рішення, яке дасть право держслужбовцям першої категорії залишатися на службі після досягнення крайнього терміну для держслужбовців в 65 років за рішенням органу або особи, які призначили їх на ці посади. Робити це будуть в тих випадках, коли покладена на чиновників державна функція буде вимагати збереження цінних фахівців.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами