ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon ЗОНА ВІЛЬНОЇ ТОРГІВЛІ з СНД відкладається

Український парламент не готовий до синхронної ратифікації угоди про створення зони вільної торгівлі з країнами СНД. За словами керівника фракції Партії регіонів Олександра Єфремова, депутатів українського парламенту не влаштовує той документ, який наданий їм для голосування.

Глава фракції влади у Верховній Раді повідомив, що в даний час українські парламентарії ведуть доопрацювання тексту угоди спільно з колегами з Російської Федерації. Якщо співпраця пройде у плідному режимі, узгоджений текст угоди може бути ратифікований в будь-який момент.

У тому числі і синхронно з парламентами інших країн-підписантів. Як довго триватиме цей процес – Олександр Єфремов не зміг спрогнозувати.

Між тим, спікер Держдуми Федеральних зборів Російської Федерації Сергій Наришкін вчора заявив про досягнення домовленості між Україною і Росією щодо синхронної ратифікації Угоди про зону вільної торгівлі в рамках СНД. Однак точну дату синхронної ратифікації глава російського парламенту не назвав.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами