ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon У рівненських лісах сміття возять на представницьких Тойота

Держпідприємство “Клесівське лісове господарство”, що знаходиться в Сарненському районі Рівненщини, придумало оригінальну схему порушення урядової заборони для чиновників органів державної влади та адміністрацій держпідприємств на покупку дорогих іномарок. Престижні авто лісники вирішили купити під виглядом сміттєвоза.

За даними “Вісника державних закупівель” 18 січня “Клесівське лісове господарство” визначило переможця тендеру по закупівлі автомобільної техніки. Контракт виграло ТОВ “Агат авто”.

За машину лісове підприємство заплатить 422 тис. гривень. При цьому в техзавданні конкурсної документації вказана необхідна марка сміттєвоза – Toyota Camry 3.5 А / Т (5N). Авто має у своєму розпорядженні можливості для перевезення 5 пасажирів, обладнане коробкою-автоматом, з робочим об’ємом двигуна 3500 см. куб, потужністю 260-290 кінських сил.

Як відомо, ця модель є престижним легковим автомобілем і ніякого відношення до вантажної техніки, і вже тим більше до сміттєзбиральної, не має.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами