ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Газова знижка для України може бути більшою за 10% – експерт

Згода російської влади знизити вартість газу для українських споживачів на 10% нічого принципово не вирішує для нашої економіки. На думку голови правління Альянсу “Нова енергія України” Валерія Боровика, таким чином, вартість палива просто опуститься приблизно до ринкового рівня цін, трохи більш високого, ніж встановлені «Газпромом» для західних країн.

Експерт переконаний, що наш уряд має достатньо сильні переговорні позиції, для того, щоб добитися більш істотної поступки з боку росіян. Україна поки що має практично монопольне положення в плані транспортування газу на західноєвропейські ринки.

До того ж останнім часом через потепління витрата палива для потреб ЖКГ знизилася, а разом з ним і залежність нашої країни від поставок газу з Росії.

Валерій Боровик також припустив, що проект домовленості щодо умов поставки газу з Росії містить якісь завуальовані для широкого загалу деталі. Ці невідомі, але, швидше за все, малоприємні подробиці майбутнього договору можуть стати відомі українцям тоді, коли буде пізно щось змінювати.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами