ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Настав час купувати нерухомість

Коммерческая недвижимость в УкраинеДовіра покупців до ринку нерухомості помітно зросла в Україні. Перш за все це пояснюється зниженням цін на житло (майже на 12%) і підвищенням активності забудовників, які не припиняли роботи навіть під час сильних морозів.

На тлі подорожчання золота і валюти покупка нерухомості стає кращим варіантом для заощадження, а в довгостроковій перспективі і примноження своїх коштів.

І зважаючи на великий попит будівництво житла в 2012 році обіцяє досягти докризового рівня.

Хоча, як стверджують аналітики, ціни на такому низькому рівні протримаються недовго, і зараз варто всерйоз задуматися про покупку квартири найближчим часом.

По-перше, наближається Євро-2012, а до того моменту подорожчає і саме житло, і його оренда. А по-друге, в липні набуде чинності новий закон про податок на нерухомість, згідно з яким процентна ставка на додаткові квадратні метри квартири або приватного будинку складе від 1% до 2,7% мінімальної заробітної плати. Однак поширюватися цей податок буде не на все житло, а тільки на квартири площею більше 120 кв. метрів і на приватні будинки, площа яких перевищує 240 кв. метрів.

На даний момент розмір мінімальної заробітної плати в Україні становить трохи більше 1000 грн. Виходить, що за кожен «зайвий» квадратний метр українцям доведеться платити від 10 до 30 гривень податку. Саме тому забудовники зараз віддають перевагу будівництву житла економ-класу.

Підводячи підсумки, відзначимо, що повне відновлення українського ринку нерухомості можливо лише за умови, що валютне кредитування повернеться на докризовий рівень. А це, на думку аналітиків, станеться тільки в кінці року, після виборів в Сполучених Штатах, коли долар остаточно стабілізується.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами