ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Рання картопля буде по 3 гривні за кіло

Ціни на ранні овочі в цьому році будуть значно нижчі, ніж в минулому. За прогнозом експерта проекту «АПК-Інформ: Овочі та фрукти» Андрія Ярмака, вартість ранньої картоплі в нинішньому році буде втричі меншиою, ніж у 2011 році.

Експерт нагадав, що минулого року рання картопля продавалася в середньому по 10 гривень за кілограм. Якщо його прогноз збудеться, ціни на даний продукт в прийдешньому сезоні будуть перебувати на рівні приблизно 3 гривні за кілограм.

Андрій Ярмак уточнив, що мова не йде про ультраранню картоплю, яка з’являється на прилавках в травні, і вартість якої в минулому році перевищувала 20 гривень за кілограм.

Досить низькі ціни експерт обіцяє також на ранню капусту. Тиск на виробників даної продукції будуть надавати значні запаси осінньої капусти, яка традиційно коштує недорого. Аналогічна ситуація складається і в сегменті цибулі. Минулорічний урожай цибулі був щедрим, старий урожай цибулі буде присутній на ринку аж до серпня. З цієї причини ціни на молоду цибулю, швидше за все, буде приблизно в 3 рази нижче, ніж в минулому році.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами