ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Через проблеми з МВФ можуть скасувати виплати новонародженим

Якщо владі не вдасться відновити співпрацю з Міжнародним валютним фондом і отримати черговий кредитний транш, уряд, швидше за все, буде економити на соціальних витратах. На думку керівного експерта Центру Разумкова Павла Розенка, під загрозою може опинитися соціальна допомога при народженні дитини.

Експерт припустив, що можуть виникнути значні затримки також з виплатами соціальної допомоги. Це кошти, які отримують громадяни на догляд за дитиною, у вигляді субсидій для розрахунків з комунальними, транспортними підприємствами.

Дефіцит коштів на рахунках держказначейства може, за словами Павла Розенка, привести до вирішення Кабміну в кінці поточного року відправляти працівників бюджетної сфери у відпустки за власний рахунок. Крім того, не виключає експерт і можливість грошової емісії у вигляді друку не підкріплених нічим грошей в кінці року заради покриття фінансових зобов’язань, які взяв на себе уряд.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами