ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Прогнозування курсу гривні таки стане підсудною справою

НБУ не підтвердив і не спростував інформацію ЗМІ про підготовку законопроекту, з введенням кримінальної відповідальності для експертів, які публічно розголошують прогнози щодо курсу гривні. Такі висновки можна зробити з відповіді на інформаційний запит, відправлений одним з інтернет-видань фінрегулятором.

«Національний банк відповідно до статті 7 Закону України «Про Національний банку України» має право вносити в установленому порядку пропозиції щодо законодавчого врегулювання питань, спрямованих на виконання функцій НБУ», – заявлено в листі НБУ.

Небажання Нацбанку офіційно спростувати інформацію ЗМІ зміцнює припущення, що в надрах фінансового відомства дійсно ведеться розробка скандального законопроекту, який зазіхав на непорушність конституційних положень про свободу слова в Україні.

Раніше інформовані джерела засобів масової інформації повідомили, що чиновники НБУ мають намір заборонити будь-які прогнози щодо курсу національної валюти, крім тих, які зроблені автором на основі розрахунків, які свідчать про об’єктивність та неупередженість прогнозу курсу гривні.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами