ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Захисники споживачів бракують кожен третій пакет молока

Протягом минулого року з 335 т молокопродуктів, які були перевірені Держінспекцією з захисту прав споживачів, заборона на реалізацію була виписана для 30% продукції. За словами в.о. начальника відділу департаменту споживчої політики та реклами Державної інспекції по захисту прав споживачів Олега Кобелькова, найчастіше молоко бракувалось через відсутність супровідної документації.

Невідоме походження молокопродуктів і відсутність документів, що свідчать про їх якість, є досить вагомою підставою для зняття їх з продажу.

Однак стверджувати, що всі забраковані товари були неналежної якості або небезпечними для здоров’я споживачів, захисники не беруться. Частка дійсно небезпечних молокопродуктів у всьому обсязі заборонених до продажу становила за підсумками минулого року 7%.

Випадки фальсифікації молокопродуктів шляхом підмішування немолочних жирів Держслужба захисту прав споживачів у 2011 році фіксувала. Однак подібні факти, запевняє Олег Кобельков, не мали масового характеру.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами