ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Столичні чиновники будуть мерзнути в міській електричці з народом

Пасажири столичної міської електрички скаржаться на те, що вагони цього транспортного засобу не опалюються в зимовий період. З цієї причини користуватися нею некомфортно.

Під час апаратної наради в КМДА голова міської адміністрації Олександр Попов висловив обурення тим фактом, що у потягах міської електрички відключають опалення. Робиться це заради економії електрики і через проблем у взаєморозрахунках міської влади та Південно-Західної залізниці, яка забезпечує експлуатацію цієї внутрішньоміського залізничного маршруту.

Голова КМДА зажадав від підлеглих вирішити проблему негайно. Для цього главі “Кіївпастранс” Миколі Ламбуцькому наказано добиратися на роботу не на службовій іномарці, а на міській електричці разом з простими киянами. Як виконає наказ керівник транспортного підприємства столиці – пасажири міської електрички зможуть перевірити вже 14 лютого.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами