ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Податкова готує акцію проти самогонників

З січня Держподаткова служба почне великомасштабну кампанію по боротьбі з виробництвом та незаконною торгівлею алкоголем. Глава податкового відомства Олександр Клименко вважає, що після скорочення легального виробництва спиртогорілчаної продукції на 12%, попит на ці товари не знизився, завдяки чому в тінь пішло приблизно 10% горілчаного ринку.

Обсяг акцизних зборів з виробників алкогольних напоїв у минулому році склав 21,7 млрд. гривень. Цей показник на 2,1 млрд. вищий за результати 2010 року.

При цьому від виробництва лікеро-горілчаних товарів надійшло 20% акцизів, пива – 9%, вина – 2,2%. Решта 68% – збори з тютюнової продукції.

Для боротьби з тіньовим виробництвом горілки ДПСУ має намір задіяти оперативні методи роботи для виявлення каналів надходження контрафактної продукції та їх організаторів. Працювати, попереджає глава відомства, будуть досить жорстко, але в рамках законних повноважень. Сприяння в розкритті тіньових виробництв податківцям нададуть митники, які мають намір поставити заслін перед нелегальною горілчаною продукцією на кордонах України.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами