ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Українським сирам дадуть шанс повернутися на російські прилавки

Росспоживнагляд найближчим часом направить своїх представників на українські молокопереробні підприємства для оцінки технологічного процесу виготовлення твердих сирів. Міністр аграрної політики і продовольства України Микола Присяжнюк повідомив, що в разі позитивних висновків російських перевіряльників – українським сирам відкриють доступ на російський ринок.

Домовленість про відправку інспекторів була досягнута під час зустрічі Миколи Присяжнюка з керівником Роспотребнадзора Геннадієм Онищенко. Росіяни мають намір вивчити документацію на продукцію ряду виробників, а також провести санітарно-епідеміологічну експертизу цих виробничих комплексів з оцінкою наявності матеріально-технічного оснащення лабораторної бази, яка здійснює контроль якості і безпеки продукції.

За даними прес-служби Мінагрополітики України, на ринок Російської Федерації з Україною поставляють сир п’ятнадцять підприємств. Заборона на ввезення продукції діє відносно трьох виробників.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами