ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Міську електричку в Києві можуть закрити

Між Південно-Західною залізницею і столичним КП “Київпастранс”, які спільно реалізують транспортний проект міської електрички в столиці. Прес-служба ПЗЗ заявила, що за підсумками 2011 року столичні транспортники заборгували залізниці 28,8 млн. гривень.

У січні поточного року розмір заборгованості зріс ще на 5 млн гривень. Залізничники повідомляють, що несуть основний тягар витрат на експлуатацію міської електрички. У список витрат входить рух 10 пар електропоїздів, проведення технічного обслуговування і ремонту рухомого складу. Якщо гроші від «Кіївпастранса» і надалі не будуть надходити на рахунок Південно-Західної залізниці, проект міської електрички може бути закритий.

Кожен день міською електричкою користується понад 35 000 пасажирів. Тільки в січні нинішнього року вона перевезла більше ніж 803 тисяч пасажирів. Орієнтовно сума касової виручки за минулий місяць склала понад півтора мільйона гривень.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами