ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Безвізовий режим українським уболівальникам на ЄВРО-2012 не «світить»

Обіцяного скасування візового режиму відвідування Польщі для українських вболівальників не відбудеться. Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський заявив, що зробити це завадять деякі домовленості в рамках Шенгенської угоди.

Між тим, глава дипломатичної служби Польщі обіцяє, що кількість віз для українців буде збільшено. Працівники консульств будуть обслуговувати українців в 2 зміни і максимально скоротять термін розгляду заявок. Радослав Сікорський запросив українських уболівальників відвідати футбольні змагання в рамках чемпіонату ЄВРО-2012 і висловив упевненість, що отримання віз не викличе ускладнень, тим більше, що Польща має дипломатичних представництв в Україні більше, ніж інші країни ЄС.

Раніше міністр закордонних справ Польщі повідомив про плани його уряду до кінця нинішнього року скасувати стягування плати за видачу національних віз українцям. Плата за шенгенські візи для українців становить 35 євро.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами