ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Рейдерам готують всеукраїнський перепис

Кожну комерційну структуру або суддю, причетного до рейдерських атак на підприємства, необхідно записати в спеціальний реєстр. З такою ініціативою виступив перший віце-прем’єр Андрій Клюєв під час засідання Міжвідомчої комісії по боротьбі з рейдерством.

Список рейдерів, по ідеї першого віце-прем’єра, можна доповнити також прізвищами та іншими даними изические осіб, які надають послуги по силовому захопленню підприємств і беруть участь безпосередньо в таких акціях. На думку Андрія Клюєва, знаходження фізичної або посадової особи, а також комерційної структури в держреєстрі рейдерів стане своєрідним клеймом для тих, хто займається такими напівкримінальній справами. Створення ганебного списку може спонукати багатьох учасників цього бізнесу відмовитися від незаконної діяльності.

За інформацією Андрія Клюєва, в минулому році послуги з видачі судових документів для рейдерських атак надавали 49 українських суддів. В таких непорядних справах також помічений ряд юридичних компаній.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами