ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Податківці будуть штурмувати підприємства з відкритим забралом

Керівництво податкової міліції України заборонило своїм спецпідрозділам використовувати захисні маски під час операцій на підприємствах. Начальник податкової міліції України Андрій Головач заявив, що відповідне розпорядження вже розіслано в усі регіони країни.

Податкова міліція, за словами Андрія Головача, робить цей крок усвідомлено. Відмова від силових «маски-шоу» повинен припинити різного роду чутки і інсинуації, які виникають навколо роботи цієї служби. Головний податковий міліціонер переконаний, що його підлеглим, як працівникам органу влади, який бореться виключно з економічною злочинністю, нічого приховувати від суспільства. Якщо на підприємство прийшли озброєнні люди в масках, попереджає Андрій Головач, ці люди до податкової міліції відношення не мають.

Зняття масок з осіб податкових спецназівців, на думку Андрія Головача, сприятиме прозорості та відкритості в роботі його підлеглих.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами