ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Податкова не буде турбувати підприємців до літа

ДПСУ має намір продовжити мораторій на проведення перевірок малих підприємств. За словами голови ДПСУ Олександра Клименко, платників податків цієї категорії вирішено не турбувати до кінця другого кварталу цього року.

За інформацією головного податківця країни, діючий мораторій, безумовно, виконується. Жоден інспектор чи податковий міліціонер не побував в період дії заборони на перевірки на території ринків чи інших місць роботи малих підприємців. Також, заявив Олесандр Клименко, послаблення контролю з боку ДПСУ відчули і представники середнього і великого бізнесу. Планом перевірок у першому кварталі цього року встановлено ліміт на такі дії податківців у 2 тис перевірок.

У минулому році, за інформацією ДПСУ, в Україну було проведено 12 тис податкових перевірок. У позаминулому – 23 тис перевірок. У нинішньому році податкова має намір обмежиться приблизно 8 тис перевірок.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами