ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Перевізників закликають легалізуватися

Мінінфраструктури закликає автоперевізників та органи влади разом попрацювати над створенням належних конкурентних умов на ринку пасажирського транспорту. За словами віце-прем’єра Бориса Колесникова, держава готова всіляко підтримувати легальних перевізників.

Віце-прем’єр запевняє, що прагнення всіх чиновників його відомства направлені на надання допомоги бізнесу в питаннях легалізації. Підприємства, які вийдуть з тіні, отримають можливість здійснювати свою діяльність у належних умовах. Нині існуючий ринок пасажирських перевезень Мінінфраструктури має намір розвивати так, щоб якість перевезень було на висоті і ціни – доступні.

Сплата податків легальними перевізниками, заявив Борис Колесников, стане значною підтримкою економіки країни. Держава ж, сформувавши цивілізований ринок пасажирських перевезень, забезпечить конкурентоспроможність своєї економіки.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами