ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Селянам і дачникам хочуть заборонити спалювати траву

Народний депутат фракції БЮТ Сергій Міщенко розробив проект закону про заборону спалювання трави і листя в межах населених пунктів. Порушників цієї норми народний обранець пропонує штрафувати – до 3,4 тис гривень.

Нормативний документ, як пояснює його автор, спрямований на захист атмосферного повітря від забруднення продуктами горіння. Відповідальність, в разі прийняття законопроекту, буде наступати в тих випадках, коли дим створив небезпеку для життя чи здоров’я людей, а також для навколишнього середовища. В деяких випадках автор законопреокта пропонує встановити кримінальну відповідальність за спалювання трави і карати порушників обмеженням волі на строк до трьох років.

Член фракції БЮТ пропонує колегам-законодавцям також встановити штрафні санкції для тих громадян, які без дозволу місцевої влади займаються спалюванням опалого листя та іншого сміття на землях сільськогосподарського призначення, в смугах відводу автомобільних доріг і залізниць.



При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами