ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon У Києві уболівальників Євро-2012 будуть водити по музеях

КМДА спільно з туристичними компаніями підготувало для футбольних уболівальників, які приїдуть навесні нинішнього року на фінал чемпіонату ЄВРО-2012 до Києва, 16 екскурсійних маршрутів. Начальник ГУ з питань підготовки та проведення ЄВРО 2012 в Києві Тетяна Слишик обіцяє, що культурна програма зарубіжних гостей в столиці України буде цікавою і насиченою враженнями.

Нові туристичні маршрути, розроблені міськими чиновниками для чемпіонату, пролягають через таємні вулиці і двори столиці. Туристам покажуть церкви та інші незвичайні місця Києва. Вони будуть мати можливість зануритися в атмосферу козацького хутора 17 століття, або за часів радянського Києва. Футбольних фанів ознайомлять із традиціями фан-клубів світу і фанатів київського «Динамо» в рамках екскурсії «Футбольний Київ». Крім того, у списку маршрутів присутня романтична прогулянка по парках міста, відвідування музеїв і стародавніх храмів, підземних монастирів.

Туристів, які візьмуть участь в цих туристичних маршрутах, будуть супроводжувати гіди, які розмовляють українською та англійською мовами. Список екскурсій опублікований на офіційному сайті приймаючого міста Києва до Євро-2012.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами