ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Молдавани допоможуть будувати LNG-термінал під Одесою

Влада Молдови перейнялися пошуками альтернативних джерел постачання газу, крім російських. Прем’єр-міністр цієї країни Влад Філат заявив про намір молдавської сторони вивчити можливість приєднається до реалізації проекту з будівництва LNG-терміналу в Україні.

Частина газотранспортної потужності майбутнього терміналу в разі приєднання до проекту Молдови буде використовуватися, у разі необхідності, для потреб цієї країни. Уряд Влада Філата таким шляхом зможе позбавитися від монополії «Газпрому» і вибирати постачальників блакитного палива в тих країнах, які поставляють на світовий ринок скраплений газ.

Крім участі в українському проекті будівництва LNG-терміналу, молдавський уряд вивчає вигоди і вади інших проектів, які пов’язані з кооперацією з українськими партенрамі в сфері енергетичної безпеки обох країн. Високопоставлений представник Молдови назвав цей напрямок спільним завданням для Кишинева і Києва.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами