ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Малозабезпеченим киянам збільшили комунальну знижку

Мешканці столиці, які мають на утриманні дітей-інвалідів або родичів першої-другої групи інвалідності, отримали право на збільшення державної субсидії при оплаті комунальних послуг. За інформацією прес-служби КМДА, такі сім’ї платитимуть за квартиру лише 10% своїх сукупних щомісячних доходів, тоді як раніше такі одержувачі субсидії віддавали 15% доходів.

Нововведення міської влади зроблено на підставі постанови Кабміну від 06.07.2011 р. № 278 «Про внесення змін до пункту 1 постанови Кабінету міністрів України від 27.07.1998 р. № 1156». Документ діє з 1 січня цього року. Для киян, які отримують субсидію і мають право на нову знижку, при виставленні рахунків на оплату комунальних послуг за січень буде зроблений автоматичний перерахунок.

Мешканці столиці, які отримали право на підвищену субсидію відповідно до постанови уряду, але ще не оформили цей вид адресної допомоги при оплаті послуг ЖКГ, можуть звернутися соціального захисту для оформлення необхідних документів.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами