ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Земельну реформу пропонують відстрочити до 2027 року

Керівник концерну “Укрпромінвест” Олексій Порошенко вважає нинішній варіант законопроекту “Про ринок землі” є неприйнятним для суспільства та бізнесу. Глава компанії вважає, що проект земельної реформи потребує серйозного доопрацювання або хоча б в тривалій відстрочення її реалізації.

Якщо політичні сили, які лобіюють ухвалення даного законопроекту, доб’ються свого, Олексій Порошенко пропонує перенести вступ в силу закону про ринок землі мінімум на 15 років. В цьому випадку реформа почнеться в 2027 році, що дасть можливість бізнесу підготуватися до цього непростого процесу.

Говорячи про ризики, які містить законопроект для бізнесу, Олексій Порошенко заявив, що земельний переділ може завдати істотної шкоди підприємствам, які займаються переробкою сільськогосподарської продукції. Наприклад, Гайсинський цукровий завод, який входить в структуру “Укрпромінвеста”, за словами голови цієї компанії, можливо, доведеться зупинити і здати на металобрухт.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами