ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Українське ЖКГ стійко переносить морози

Вітчизняна система міського опалення, а також газо і електропостачання працює без серйозних збоїв, не дивлячись на прихід суворих морозів. За інформацією першого віце-прем’єра Андрія Клюєва, всі комунальні служби на території країни чергують в режимі повної готовності.

Уряду надійшла інформація лише про незначні аварії. Так в селі Гераськевци на Луганщині від газопостачання відключені 117 приватних будинків унаслідок спрацьовування аварійної автоматики, що зафіксувала зниження тиску в газопроводі. Під Києвом у селі Білогородка без електрики залишилося приблизно 150 приватних будинків. У самій столиці через прорив труби без води виявилося 2 багатоквартирних будинки.

Всі ці аварії були оперативно ліквідовані ремонтними бригадами комунальних служб. В цілому, за оцінкою віце-прем’єра, опалювальний сезон на об’єктах ЖКГ станом на початок лютого проходить в стабільному режимі.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами