ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon У Києві побудують океанаріум

Голова Київської міськдержадміністрації Олександр Попов повідомив про плани столичної мерії щодо створення першого в місті океанаріуму. Цей проект буде мати статус загальнодержавного значення, попередній розрахунок терміну його реалізації – до кінця 2012 року.

Океанаріум побудують на території Київського зоопарку. Для цього перепрофілюють під нову задачу павільйон людиноподібних мавп. Крім того, КМДА і адміністрація зоопарку запланували переоснастити павільйон островів звірів, реконструювати лев’ятник під павільйон для дрібних хижаків і побудувати літні експозиційні вольєри. У пташнику зоопарку до кінця року буде створена сучасна всесезонна експозиція тропічних птахів і папуг.

До Дня Києва міський зоопарк, як обіцяє Олександр Попов, підготує киянам ряд цікавих подарунків. Адміністрація розплідника збільшить колекцію тварин і оновить експозиції ссавців, птахів і рептилій. Крім того, буде поповнено ряд копитних тварин.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами