ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Росіяни відмовляють Україну від енергетичної незалежності

Представники російської влади сумніваються в економічній доцільності переходу українських ТЕЦ на використання вугілля замість газу. Глава комітету Держдуми з енергетики Іван Грачов під час відео-моста Москва-Київ висловив думку, що витрати на технічне переобладнання теплоелектроцентралей значно перевищать втрати нашої країни ну купівлю російського газу навіть по нинішнім, знервованим цінам.

Політик з РФ підрахував, що програма переходу на вугілля зажадає інвестицій, розмір яких може досягти 100 мільярдів доларів. На реалізацію таких планів доведеться витратити років десять.

– Чи треба це робити, витрачати 10 років і мучитися?, – Запитав київських співрозмовників по телемосту Іван Грачов. Депутат Держдуми прогнозує також загострення екологічних проблем в великих українських містах, якщо уряд санкціонує застосування традиційних технологій спалювання вугілля.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами