ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Газ подорожчає після виборів

Тарифи на газ та комунальні послуги для населення в нинішньому році залишаться без змін. Віце-прем’єр Сергій Тігіпко заявив, що дану позицію уряд налаштований дотримуватися при будь-якому варіанті розвитку подій у ході переговорів з Міжнародним валютним фондом.

За словами віце-прем’єра, тарифи залишаться стабільними як мінімум до парламентських виборів. А ось що буде після голосування – Сергій Тігіпко прогнозувати не став. Разом з тим, член Кабміну заявив про плани влади розгорнути протягом найближчих 5-7 місяців масштабну програму розвитку енергозбереження. Однією з форм стане пільгове кредитування населення при купівлі матеріалів і устаткування, необхідного для зниження енерговитрат при опаленні житла.

Україна і Міжнародний валютний фонд на початку листопада домовилися взяти паузу і почати перегляд програми співробітництва після завершення газових переговорів з Росією. Для отримання чергового траншу кредиту МВФ Україна має виконати ряд вимог, зокрема підвищити тарифи на газ для населення та теплопостачання.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами