ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Розв’язку біля мосту Патона в Києві будують в 3 зміни

В результаті будівництва трирівневої розв’язки на перетині бульвару Дружби народів і Наддніпрянського шосе в Києві, пропускна здатність цього транспортного вузла підвищиться в 2 рази. Будівництво даного об’єкту має бути завершене в І кварталі 2012 року.

За інформацією прес-служби Кабміну, на будівельному майданчику в даний час працює 400 працівників. Робота йде в 3 зміни. Будівельники ведуть загальнобудівельні роботи з прокладання тунелю з боку мосту Патона у напрямку бульвару Дружби Народів. Крім того, влаштовуються підпірні стіни, проводиться реконструкція підземних пішохідних переходів і будується два підземних переходи. Паралельно проводиться перекладка інженерних мереж. Розпочато складання металоконструкцій для зведення однієї з двох естакад, передбачених проектом.

Кошторисна вартість майбутньої розв’язки становить 286 785 тис гривень. Генеральним підрядником будівництва виступає ГСК Управління справами Верховної Ради України.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами