ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Країни ЄС можуть відмовитися від асоціації з Україною

Процедура парафування недавно затвердженого тексту угоду про асоціацію Україна та ЄС буде дуже непростою. Посол Франції з прав людини Франсуа Зімере заявив, що якщо в нашій країні не покращиться ситуація з дотриманням прав людини – деякі європейські національні парламенти можуть відмовитися від ратифікації цього документа, що перекреслить євроінтеграційні прагнення українського народу.

Посол, однак, вважає малоймовірним введення санкцій проти України у разі погіршення ситуації з правами людини. Проте зі свого боку дипломат пообіцяв наполегливо домагатися поліпшення стану справ у цій сфері. Франсуа Зімере повідомив, що основна увага міжнародного співтовариства до України приділяється трьом важливим питанням: дотриманні прав людини, укладенні Угоди про асоціацію та організації чемпіонату Євро-2012.

Раніше під час саміту Україна-ЄС в Києві, в ході якого було затверджено сторонами переговорів текст угоди про асоціацію України і ЄС, високопоставлений представник Євросоюзу назвали одним із прикладів порушення прав людини – вирок, винесений екс-прем’єру Юлії Тимошенко.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами