ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Нацбанку радять провести таємне тестування банків

Керівництву НБУ не завадило б напів-таємно провести стрес-тести серед українських банків, щоб мати уявлення про загальну картину в банківському секторі. Таку думку висловив екс-заступник голови НБУ Сергій Яременко.

За його словами, ситуація в банківському секторі на сьогоднішній день викликає побоювання, хоча вголос їх ніхто не озвучує. Велика кількість банків не пройдуть стрес-тести, упевнений Яременко, саме тому Нацбанк і не наважується їх проводити.

Нацбанк проводить запізнілу політику, характерним показником цього стало послаблення по кредитах овернайт і під заставу цінних паперів, ліквідність банків була на низькому рівні.

Відзначимо, в плані стабільності вдалим був для банків 2011 рік. Приріст активів банківської системи склав +11%, кредитів – +9% (у тому числі в національній валюті – + 22%), регулятивний капітал – +11%, депозити населення – +13%.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами