ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Уряд відмовиться від закупівлі імпортних снігоочисників

Прем’єр-міністр України Микола Азаров вважає за необхідне організувати вітчизняне виробництво дорожньої спецтехніки для роботи в екстремальних погодних умовах. Глава уряду переконаний, що такий крок дозволить забезпечити якісне обслуговування дорожньої мережі в зимовий період.

Поточну ситуацію з розчищенням доріг від снігу, що випав в останні дні по всій території України, Микола Азаров оцінює позитивно. Але в той же час прем’єр відзначив, що люди все ж стикаються з певними проблемами під час поїздок. Причину глава уряд бачить у відсутності у дорожніх служб достатньої кількості спецтехніки. Крім того, негативний вплив має й недостатня інформаційна робота місцевої влади, через що громадяни ігнорують той факт, що залишені на проїжджій частині автомобілі утруднюють розчищення вулиць.

Микола Азаров пообіцяв зробити висновки в нинішньому сезоні, щоб краще підготувати дорожні служби до наступної зими. Крім матеріального забезпечення їх діяльності, прем’єр запропонував удосконалити і нормативну базу діяльності шляховиків.

 

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами